Fulltextové vyhledávání

19. 5. Ivo

Zítra: Zbyšek
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Informace k plaveckému výcviku

Informace k plaveckému výcvikuINFORMACE K PLAVECKÉMU VÝCVIKU

 

Milí rodiče, dnes jsem poslal po dětech A4 s dokumentem třebíčské plavecké školy. Prosím o vyplnění, podepsání a zaslání do školy tak, abychom ho měli nejpozději ve středu 29. 11. 2023.

 

První plavání bude 30. 11. 2023. První vyučovací hodinu částečně odučíme a potom (asi v 8.00) pojedeme společně s Pavlovskými do Třebíče. Od 9.45 do 11.15 probíhá výuka plavání. Po celou dobu budou v bazénu nad žáky dohlížet paní učitelky z naší školy. Zpět z Třebíče pojedeme co nejdříve. Předpokládáme, že v Urbanově budeme kolem 12.30 h. Vzhledem k tomu, že jde o první návštěvu, nevíme, jak to bude probíhat, kolik bude potřeba na všechno času. Je možné, že kupř. čas odjezdu se bude měnit.

 

Prosím vás, abyste nám zaslali případné změny, které se v den plavání budou týkat  obědů a docházky do školní družiny. Autobus pojede na cestě zpět přes Nevcehli, kde budeme moci zastavit.

 

Co na plavání vzít s sebou:

plavky, koupací čepice, ručník/osušku, sprchový gel, gumové pantofle na přezutí a chození po prostorách bazénu, plavecké brýle (kdo chce), igelitovou tašku na mokré věci, svačinu a pití. Pokud bývá Vašemu dítěti špatně v autobuse, zvažte, jestli mu nedáte Kinedryl.

 

Děkuji za spolupráci.

 

Hynek Vohoska